Internet. Telefonia. Telewizja.

 

 

drukuj stronę

O firmie

Już od 1997 roku świadczymy usługi dostępu do sieci Internet na obszarze miasta Łodzi. W tym czasie stworzyliśmy własną, niezależną sieć telekomunikacyjną, umożliwiającą nam świadczenie usług nowej generacji opartych na najnowocześniejszych rozwiązaniach.

Nasz kapitał stanowią nasi klienci, dlatego dostosowujemy nasze rozwiązania do oczekiwań społeczności lokalnych, działając w myśl zasady Myśl globalnie działaj lokalnie. Takie podejście pozwala nam na świadczenie usług, które nie tylko umożliwiają kontakt z sąsiadem, ale również otwierają dostęp użytkownikom naszej sieci do światowych zasobów informacyjnych.

Virtual Line to nie tylko dostęp do Internetu, również systemy telekomunikacyjne, telefonia i telewizja cyfrowa i analogowa, kolokacja serwerów oraz usługi hostingowe. Infrastruktura to nie wszystko, dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, by nasi klienci przy wdrażaniu swoich innowacyjnych projektów otrzymali wsparcie specjalistów.

W trosce o poziom świadczonych usług nawiązujemy współpracę z Polskimi, jak i zagranicznymi partnerami, co zaowocowało między innymi nadaniu nam statusu LIRa (Local Inernet Register) czy tez nawiązaniem współpracy z Operatorami zagranicznymi (uniezależnienie się od łącz telekomunikacyjnych polskiego monopolisty).

Działania nasze nakierowane na potrzeby klientów doceniło już tysiące Abonentów indywidualnych jak i instytucjonalnych, a ich liczba nieustannie rośnie. Mamy nadzieję, iż dołączą Państwo do grona naszych klientów i wspólnie będziemy mogli stworzyć model współpracy przyczyniający się do rozwoju naszego miasta oraz społeczności lokalnej.

Z przyjemnością zawiadamiamy, że firma „Virtual Line” Sp. z o. o. uzyskała Certyfikat Rzetelności. Program Rzetelna Firma jest prowadzony pod patronatem Krajowego Rejestru Długów i promuje rzetelność płatniczą firm. Przyznany Certyfikat potwierdza wiarygodność płatniczą, przejrzystość oraz stosowanie zasad etycznego prowadzenia biznesu firmy, która go otrzymała.

Vline rzetelna firma