Internet. Telefonia. Telewizja.

drukuj stronę

Kariera

Technik terenowych służb serwisowych nr ref. TECH/LODZ/08/11

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć realizacja zleceń związanych z usuwaniem usterek sieci i urządzeń telekomunikacyjnych zlokalizowanych na terenie Łodzi.

Od kandydatów oczekujemy:
- dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows,
- dobra znajomość problematyki sieci LAN,
- umiejętność rozwiązywania problemów związanych z działaniem sieci komputerowych,
- mile widziana znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux,
- umiejętność pracy w zespole,
- prawo jazdy Kat. B,
- mile widziany własny samochód,
- mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,
- szkolenia oraz pakiety motywacyjne.

CV prosimy kierować na adres e-mail: praca@vline.pl lub listownie na adres:
90-010 Łódź ul.Tuwima 6 lok 5.
W temacie e-mail prosimy o podanie numeru referencyjnego!

Na ofercie prosimy umieścić podpisaną klauzulę:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.